В Маріуполі помітили нові позначки на військовій техніці росіян

В Маріуполі помітили нові позначки на військовій техніці росіян
335764 ПЕРЕГЛЯДІВ

Якщо раніше вулицям окупованих українських міст їздила російська військова техніка із позначками "V" чи "Z", то сьогодні на машинах помітили нові символи.

Зокрема, нове маркування з'явилося на військовій техніці в Маріуполі. Про це на сторінці в соціальних мережах повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За словами посадовця, окупаційні війська росії вперше нанесли на техніку позначки у вигляді кола в прямокутнику.

"Нові позначки на військовій техніці в окупантів зафіксовано в Маріуполі. Тепер – коло в прямокутнику. Техніка з подібним маркуванням рухалась через місто в бік Новоазовська та далі на північ області", – написав Петро Андрющенко.

 

Ворожі машини з таким маркуванням їхали через місто у сторону Новоазовська. Згодом окупанти прямували на північ Донецької області.

Наразі невідомо значення нових позначок на техніці російських окупантів.

Примітно, але на початку березня заступник мера Маріуполя повідомляв, що в місті зафіксована техніка з намальованим трикутником поверх російської Z, яка знаходиться в прямокутнику. 

Нагадаємо, найбільш поширеними позначками у маркуванні військової російської техніки були літери  "V" і "Z", які стали спочатку неофіційним, а згодом і офіційним символом підтримки вторгнення. 

Взагалі, з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на ворожих танках та бронемашинах були помічені позначки, як то Z, V, O та Z в прямокутнику. 

Експерти кажуть, ймовірно, ці позначки розділяли техніку за територіальним адміністративним поділом в росії: західний військовий округ рф – Z, східний або російською "восточний" – V та центральний – О.

stopcor.org

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео