Стало відомо прізвище затриманого за хабар посадовця НААН – Стьопа Ламазян

Стало відомо прізвище затриманого за хабар посадовця НААН – Стьопа Ламазян
264106 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 червня правоохоронці повідомили про затримання керівника держпідприємства одного з інститутів НААН України. Посадовця впіймали на хабарі у розмірі 135 тисяч гривень. За попередніми даними ймовірно, йдеться про Стьопу Ламазяна.

На сайті поліції повідомляється, що був затриманий директор державного підприємства одного з інститутів Національної академії аграрних наук України.

За даними ЗМІ йдеться про дослідне господарство "Білокриницьке". Інформацію про те, що підприємство розташоване на Рівненщині у коментарі редакції підтвердило і керівництво Головного слідчого управління Національної поліції України.

Згідно з даними opendatabot.ua, директором господарства є Стьопа Ламазян.

Нагадаємо, за інформацією слідства, держслужбовець вимагав від підприємця 135 тисяч гривень хабаря за укладання з останнім договору оренди складських приміщень.

У поліції повідомили, що звернуться безпосередньо до керівництва НААН з метою усунення подальших умов, які можуть сприяти вчиненню корупційних дій.

Зазначимо, посадовці НААН регулярно стають об‘єктом резонансних історій. Так, у 2021 році навколо ДП на Житомирщині розгорівся конфлікт через непризначення на посаду протеже ексрегіонала Рижука.

stopcor.org

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео