Чому в Україні заборонили три канали?

Чому в Україні заборонили три канали?
57911 ПЕРЕГЛЯДІВ

Працівники пресслужби СБУ повідомили про те, що на території України тепер буде заборонена трансляція трьох каналів. Чому було прийняте таке рішення і чи не суперечить це правам на свободу слова для всіх громадян України? Це прокоментував Іван Баканов.

Голова служби безпеки України розповів, що тепер не будуть працювати три телеканали: "ОПЗЖ" Тараса Козака і телеканали 112, NewsOne і ZIK. Підтвердження цієї інформації можна знайти на офіційному сайті СБУ. За словами Івана Баканова, ці санкції було створено за сприянням Верховної Ради України та при повній підтримці Служби безпеки. Він переконаний, що це стане послідовним кроком до повного припинення гібридної російської агресії, яка спрямована на знищення територіальної цілісності нашої країни. За словами Баканова, цей крок допоможе нам захистити наші території та суверенітет.

Політичний діяч переконаний, що в першу чергу, обов’язок будь-якого громадянина – захищати власну державу та сприяти тому, аби пропаганда різного роду з боку агресорів не розповсюджувалась на теренах держави. Часто у зв’язку із цією постановою у людей виникає питання, а чи не обмежує такий закон свободу слова? Так, ми маємо право на те, аби висловлювати власну думку. Поте мати власну позицію та пропагувати діяльність агресора – різні речі. Саме тому, сказав Іван Баканов, ця постанова не має нічого спільного з обмеженням свободи слова.

Політик зауважив: “Існує велика різниця між свободою слова і відвертою антиукраїнською риторикою. Свобода слова закінчується там, де з'являються ознаки посягання на територіальну цілісність і суверенітет України”.

Багато хто пише про те, що сформулювали причини такої поведінки досить туманно. Не було наведено жодних аргументів стосовно того, що саме було пропагандою на цих телеканалах. Є навіть версія стосовно того, що ці санкції ввели через те, що нещодавно на каналі Тараса Козака повідомляли про те, що на нього наклали санкції. Президент 2 лютого розповів про те, що протягом 5 років дії Козака на території країни будуть обмеженими. Чоловіку не можна буде використовувати деякі активи та заборонено проводити деякі операції.

Та що б там не намагались розповсюдити у соціальних мережах, Іван Баканов переконаний, що ми повинні блокувати розповсюдження будь-якої інформації, яка сприятиме знищенню цілісності нашої держави. Саме тому заборонити роботу цих трьох телеканалів – було єдиним варіантом.

Автор: redactor.newsukraine

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео