«Woman’s beauty and fashion festival» - драйвове та найжаркіше літнє party 2021

«Woman’s beauty and fashion festival» - драйвове та найжаркіше літнє party 2021
1518 ПЕРЕГЛЯДІВ

23 серпня у неймовірному Koncha Zaspa park відбувся світський та по-справжньому жіночий захід цього літа - «Womans beauty and fashion festival”, що зібрав найкрасивіших жінок та успішних і стильних чоловіків України. На святкуванні були присутні celebrities, представники бізнес-еліти, VIP-гості та відомі українські артисти, дизайнери, такі як Marina BarminaFashion RoomYanis Stepanenko, Любов Березорудська та топ-моделі міжнародного рівня.

В рамках заходу пройшов всеукраїнський конкурс краси Missis Grand Beauty 2021, де  компетентне жюрі обрало красуню цього літа, якою стала Юлія Ігнатченко. Літня та вечірня локації, подарунки і дегустації,  майстер-класи від творців індустрії краси та літнє і драйвове party - все це  «Womans beauty and fashion festival».

Ведучими заходу стали Роман Скулинець, Олексій Железняк, шоумен, співак - Олексій Сагаловский і співачка та українська гречанка Ксанті. Яскравими виступами прикрасили вечір близько 30 артистів української естради, серед яких: Олена Гребенюк, Микита Горюк, Ігор Грохоцький, Ігор Мізрах, Олександр Колесниченко, Сергій Скулинець, Діанна Гольде, Аліна Башкіна, Вероніка Коваленко, AYA, Альберт Салтиков, Олег Корбан-Даллас, Михайло Грицкан, Юліана Купцова, Олексій Сагаловський, КСАНТІ, Dimaria, Eugenia Scarlett, Brava. Створював настрій драйв dj Slavniy.

Подарунки від партнерів, ігристе від Marengo, конкурси, яскрава шоу-програма, виступи відомих і улюблених артистів та маса сюрпризів зробили захід насиченим і красивим.

 

Автор: Vse.Media

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео