Ірпінський фаховий коледж економіки та права – місце, де живе щастя!

Ірпінський фаховий коледж економіки та права – місце, де живе щастя!
329421 ПЕРЕГЛЯДІВ

З кожним днем ми переконуємося в цьому все більше й більше...

Студентські роки – це найкращі та найцікавіші моменти в житті кожного з нас! І як же круто, коли є навчальні заклади, у яких викладачі завжди на одній хвилі зі студентами й роблять все можливе, аби студентські роки запам'яталися дітям назавжди! 

У минулі вихідні велика й дружня родина Ірпінського фахового коледжу економіки та права відвідала зимові Карпати! 

Студенти мали змогу не лише кататися на лижах, санках, сноутюбах й підйомниках, а й відвідали гірськолижний курорт Буковель, етнопарк "Гуцул Ленд" і музей "Перевернута Хата"! 

Емоціям дітей  просто нема меж! Із упевненістю можна сказати, що цей відпочинок назавжди залишиться в їхніх серцях, а яскраві й незабутні емоції ще довго вируватимуть у пам'яті...

Довідка:

Київський фінансово-економічний коледж заснований відповідно до наказу Державної податкової адміністрації України від 8 грудня 1997 року № 445 на базі Київського філіалу Українського фінансово-економічного інституту. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 1999 року № 2346 Київський фінансово-економічний коледж стає структурним підрозділом Академії ДПС України (з 19 травня 2006 року – Національного університету ДПС України) із збереженням статусу юридичної особи і розташовується за юридичною адресою університету.

Актуальність створення цього вищого навчального закладу обумовлена гострою потребою у фахівцях з економіки, права, фінансової та податкової діяльності у зв'язку з переходом України на новий етап ринкових відносин. У зв'язку з підпорядкуванням Київського фінансово-економічного коледжу Національному університету ДПС України визначився ряд позитивних аспектів, завдяки яким коледж суттєво відрізняється від інших закладів освіти такого рівня акредитації: – студенти коледжу мають можливість разом зі студентами університету користуватись аудиторним і бібліотечним фондами, комп'ютерними класами, гуртожитками, їдальнею, кафе, спортивною базою, брати участь у роботі студентського наукового товариства, гуртків, спортивних секцій, органів студентського самоврядування, Культурно-мистецького центру "Сузір'я"; – з метою підвищення рівня викладання у коледжі до навчального процесу залучається професорсько-викладацький склад університету, у тому числі доктори та кандидати наук, аспіранти, пошукачі наукового ступеня; – випускники коледжу и мають можливість продовжити навчання в Національному університеті ДПС України на денній або заочній формах за скороченими програмами, здобуваючи освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавра, спеціаліста, магістра. Випускники коледжу можуть працювати в податкових інспекціях, правоохоронних та фінансових органах, на підприємствах та в організаціях різних форм власності на посадах спеціалістів середньої ланки. У м. Вінниця та у м. Кам'янець-Подільському діє денне відділення коледжу, де проводиться підготовка молодших спеціалістів за спеціальностями "Фінанси", "Бухгалтерський облік" та "Правознавство" (навчання здійснюється на платній основі).

Адреса:

08201, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Університетська, 31

E-mail: [email protected]    

тел. (04597)61-334       

http://iscel.org.ua

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео