«З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!»,- МІЗРАХ ІГОР

«З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА, ШАНОВНІ КОЛЕГИ!»,- МІЗРАХ ІГОР
293022 ПЕРЕГЛЯДІВ

Акул пера, свої колег, щиро вітаю з Днем журналіста!  

Ох, і вибрали ми собі професію - вдома нас не застати..., дома ми не сидимо.  Весь час у роз'їздах, відрядженнях — чи то інтерв'ю, чи то стаття, чи то опитування.  

Будьте здорові, нехай у Вас на все вистачає сил та енергії!  Будьте щасливі – так приємно бачити, як палають Ваші очі після вдалої статті!

Четверта влада. Не більше, не менше. Саме так назвала нас сама історія. Тому прийміть у День журналіста вдячність за шляхетну та відповідальну працю.  За щирі репортажі, нариси, статті.  За чесну та доброчесну позицію.  За вагоме та аргументоване слово.  Нехай над нашою головою завжди сяє мирне небо.  Нехай хмари ніколи не затьмарюють його.  Нехай вам все і завжди дається легко, швидко, просто!

Вітаємо працівників засобів масової інформації з Днем журналіста! | ТГРК  "Либідь Плаза"

Тільки завдяки нашій непосильній праці люди завжди дізнаються про події у світі першими, переживають чужі щасливі та сумні історії, знайомляться з великими людьми.  Ми – вуха та очі, незмінні посередники між громадськістю та народом. Нехай у День журналіста здійсняться наші заповітні мрії, щоб наша красномовність отримала гідний відгук, принесла нам бажану популярність. А професійне свято принесе безліч усмішок та беззавітного щастя.

Як тільки нас не називають: четверта влада, акули пера та навіть продажні писаки!  Але насамперед – ми журналісти, люди, які стоять на захисті прав і свобод громадян!

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео