Кримська "бавовна": від ранку чути звуки вибухів біля аеродрому "Бельбек"

Кримська "бавовна": від ранку чути звуки вибухів біля аеродрому "Бельбек"
329758 ПЕРЕГЛЯДІВ

За даними очевидців, вони пролунали близько 5 години в районі аеродрому "Бельбек".

Про це повідомляють місцеві Телеграм-канали.

За словами місцевих, вибухи чути в районах Фруктового і Солдатського пляжу. Кажуть, удар був тако сили, що вікна затремтіли. Саме ці райони знаходяться неподалік аеродрому "Бельбек".

Кримська ''бавовна'': від ранку чути звуки вибухів біля аеродрому ''Бельбек''

Трохи згодом, десь о 8 годині, окупаційна влада Сімферополя заявила, що вибухи в Севастополі – це робота ППО. Начебто вранці системи протиповітряної оборони збили два БпЛА над морем поблизу аеродрому. Зокрема про це заявив гауляйтер Севастополя Михайло Развожаєв. За його словами, усі служби працюють у штатному режимі.

Примітно, що пізно ввечері 3 січня в мережі писали про вибухи в Сімферополі та Бахчисараї, проте в "оперативній службі" окупантів заявили, нібито "все спокійно", "подій не зафіксовано", ніяких "хлопків немає" і "ППО не працювала".

 

До слова, раніше "бавовна" вже гостювала у "Бельбеці". Зокрема два дні тому, 2 січня. Окупаційна влада досі не підтвердила і не спростувала позавчорашні вибухи. Натомість місцеві писали про те, як було гучно щонайменше на двох точках Криму: у районі аеропорту у Бельбеку та на мисі Фіолент.

Сам аеродром "Бельбек" є найбільшим військовим летовищем у Криму.

stopcor.org

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео