Один з найбільш розшукуваних злочинців в Італії був схоплений.

  			Один з найбільш розшукуваних злочинців в Італії був схоплений.
141763 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поліція заарештувала боса італійського мафіозного угруповання “Каморри” Марко Ді Лауро – одного з найбільш розшукуваних злочинців в Італії. Після більш ніж 14 років полювання за італійцем влада заарештували Ді Лауро в суботу.

Його схопили в квартирі на півдні Неаполя – в операції брали участь 150 офіцерів поліції, він сидів зі своїми двома котами і їв пасту. Опору не чинив.

Прем’єр-міністр Джузеппе Конте у Twitter подякував поліції за затримання “супервтікача”. Міністр внутрішніх справ Маттео Сальвіні також привітав правоохоронців з “дуже важливою місією”. Арешт був пов’язаний з убивством, яке сталося раніше в суботу, та яке скоїла пов’язана з Ді Лауро людина.

За даними МВС, Ді Лауро був одним з чотирьох найбільш розшукуваних злочинців в Італії. Він вважається другою найбільш небезпечною людиною в Італії після боса сицилійської мафії Маттео Мессіни Денаро.

У 2004 році він уникнув затримання під час масового поліцейського рейду. Ді Лауро вважають відповідальним як мінімум за чотири вбивства.

Щонайменше 130 осіб було вбито в результаті жорстокої боротьби за владу, коли клан Амато-Пагано відокремився від клану Ді Лауро в 2004 році.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео