В офісі телеканалу «Белсат» проводять обшуки

  			В офісі телеканалу «Белсат» проводять обшуки
198437 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Мінську, в офісі польського телеканалу “Белсат” силовики проводили обшук. Спочатку працівники МНС прийшли та спиляли двері в офіс, а згодом вломилися працівники Слідчого комітету Білорусі.

Під офісом телеканалу підігнали автомобіль із міліціонерами у цивільному. Про це повідомляють самі  журналісти “Белсату“.

Двері до під’їзду, усі 4 години як проходили обшуки, охороняв міліціонер. Обшуки вони проводили в рамках кримінального провадження за статтею “Наклеп”.

Зачекайте трохи, будь ласка, Слідчий комітет наразі розбирається і скоро буде інформація, – говорить правоохоронець Сергій Кабаковіч журналістам.

На Telegram-каналі журналіст Франак Вячорка поділився роздумами, що обшук може бути пов’язаний з нововведеною концепцією інформаційної безпеки.

Офіс “Белсату” після обшуків

Офіс “Белсату” після обшуків

Техніку слідчі повантажили у чорний бус і вивезли

Слідчі вилучили із офісу 5 комп’ютерів. Усі інформаційні носії із офісу “Белсату” правоохоронці завантажили у чорний бус та вивезли геть.

«У вас є офіс в Мінську? По-моєму, це – просто квартира. Обшук проводили у зв’язку з кримінальною справою за статтею “Наклеп”, яку відкрила прокуратура. У приміщенні, імовірно, може бути комп’ютерна техніка, за допомогою якої була поширена ця наклепницька недостовірна інформація,»
–повідомляє прес-секретар Слідчого комітету Сергій Кабаковіч.

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко висловлювався щодо цього телеканалу: “Я вважаю дурним, безглуздим і недружнім проект мовлення на Білорусь телеканалу з Польщі”.

У 2014 році ВС Білорусі зобов’язав польське телебачення припинити використання торгового знаку “Белсат” при трансляції на територію країни. Телеканал не має акредитації в Білорусії.

Связь с редакцией - [email protected]

Мої відео